lundi 14 septembre 2015

Concours

Obiecałam, że wrzucę Wam na bloga konkursy, którym patronuje Institut français POLOGNE.

1. Eco-miasto 

Przedmiot konkursu
Interesują cię tematy związane z efektywnością energetyczną, oszczędnością energii i przyszłością naszej planety? Zilustruj jakiś sposób oszczędzania energii w formie cyfrowego zdjęcia selfie.

Jak wziąć udział w konkursie?
1- Wyślij swoje selfie (jedno na osobę) do dnia 30 września 2015 roku na adres institut.francuski@yahoo.fr. W e-mailu podaj swoje nazwisko, imię i adres e-mailowy.
2- Nie zapomnij dać zgody na wykorzystanie twojego selfie na stronach internetowych partnerów konkursu, wpisując do maila następujące zdanie: „Zgadzam się na publikację mojego selfie na stronach internetowych parterów konkursu, w tym na ich stronach na Facebooku.”

Regulamin konkursu - clique ici

2. Concours francophone de photos

Tematem konkursu są artystyczne zdjęcia zawierające trzy charakterystyczne kolory (niebieski, biały i czerwony), konkretne przedmioty w tych kolorach, abstrakcje czy zaaranżowane sytuacje przywodzące na myśl trzy kolory francuskiej flagi. 
Fotografie w formie elektronicznej należy przesłać na adres bleu_blanc_rouge@onet.eu do niedzieli 11 października 2015. Przesłane zdjęcia nie powinny przekraczać razem objętości 30 MB. Wydrukowane zdjęcia w formacie 21x30 lub 15x21 należy przesłać na adres II LO w Gdyni do piątku 9 października 2015 (liczy się data stempla pocztowego).

Regulamin konkursu - clique ici

3. Chanson sans frontières 10eme édition

4. Inventez les dialogues

Należy wybrać jedno z dzieł i opatrzyć je dialogiem po francusku, by w ten sposób niejako dać mu nowe życie. Tekst dialogu należy umieścić na obrazku (w „chmurkach” na przykład za pomocą programu graficznego Picsart). 


Regulamin konkursu - clique ici

Klikając na tytuł konkursu przeniesiecie się bezpośrednio na stronę Instytutu. 


Zachęcam Was gorąco do wzięcia udziału :)

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire